FILMY MOJA HISTORIA

"MOJA HISTORIA"

 

 

Nasz projekt jest tworzony dla Głuchych Mam i również częściowo przez nie współtworzony. Opinie i uwagi Głuchych Mam i Głuchych kobiet mają wpływ na ostateczny kształt naszego projektu. Jednym z ciekawszych elementów zaangażowania Głuchych Mam w projekt jest inicjatywa „Moja historia”. Będą to filmy w PJM nagrane przez Głuche Kobiety, które chcą opowiedzieć historię swojej drogi zawodowej, szukania i znajdowania nowej pracy, rozwoju osobistego i łączenia tego z obowiązkami mamy. Filmy „Moja historia” mają być nauką, przykładem, poradnikiem, ale także motywacją dla wszystkich Głuchych Kobiet, które mają obawy, które nie wierzą dostatecznie w swoje siły w budowaniu swojej pozycji zawodowej.

Nagrać filmy można w dowolnej formie – kamerą, komórką, przez Skype – nie ma znaczenia jakość, ważne jest, żeby  przekaz był widoczny, był w PJM i odnosił się do tematyki projektu. Nagrane filmy zostaną umieszczone na podstronie „Moja historia”, aby mogły być nauką i inspiracją płynącą bezpośrednio od uczestniczek projektu. Nagranie i przesłanie filmu jest zupełnie dobrowolne, mogą je przesłać zarówno uczestniczki Dni Otwartych z Małopolski i Śląska, jak i kobiety z całego kraju.   

Jeśli nagrasz taki film, prześlij go (lub link do niego) na adres fundacja@miedzyuszami.pl, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie publikacji i formalności.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej inicjatywie! Niech inne Kobiety Głuche poznają Twoją historię!


 

Wpłynęły już pierwsze filmy! Poznajcie historie naszych uczestniczek:

 

Basia

 

Kasia

 

Karolina