UCZESTNICZKI

Głuche Mamy lub Głuche Kobiety, które planują zajść w ciążę wiedzą, że pogodzenie opieki nad dziećmi z życiem zawodowym to niełatwe zadanie. Nie ma co ukrywać, że głuchota i bariera komunikacyjna to dodatkowa przeszkoda. Projekt „Głucha Mama na rynku pracy” chce znaleźć optymalne rozwiązania, żeby zmniejszyć te problemy.

Zespół Fundacji Między Uszami, przy wsparciu specjalistów z Wojewódzkich Urzędów Pracy stara się stworzyć bazę wiedzy, która przyda się Głuchym Mamom i Głuchym Kobietom w całej Polsce. Jednak aby ta baza wiedzy była oparta na realnych, współczesnych problemach osób Głuchych, potrzebna jest również Wasza pomoc – Głuche Mamy, Głuche kobiety!

Głównymi odbiorcami projektu są Kobiety Głuche z terenu całej Polski, posługujące się PJM, w przedziale wiekowym 20 – 40 lat, które:

- nie posiadają dzieci i planują zajście w ciążę,

- są na urlopie macierzyńskim/wychowawczym i chcą wrócić do pracy,

- mają już dzieci i są zatrudnione, ale myślą o zmianie pracy lub o kolejnej ciąży

 

 

Zostań uczestniczką projektu - wypełnij ankietę, nagraj film „Moja historia” ze swoimi opiniami i historiami, pomóż nam jak najlepiej dostosować projekt do potrzeb Głuchych Kobiet.

 

Ankieta dostępna jest dla Głuchych Kobiet z całej Polski – serdecznie zachęcamy do jej wypełnienia (ankieta TUTAJ).

 

Więcej informacji na temat filmu „Moja historia” znajdziesz TUTAJ.

 

Ten projekt ma na celu przetestowanie na terenie Małopolski i Śląska modelu/przykładu rozwiązań, który będzie można potem stosować w całym kraju.